Speelschema zondag

O11 PUPILLEN

Zondag 16 juni v.a. 9.00 uur

 

O11-pupillen – Poule 19

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 09:00-09:15 v/d Schalie Makelaars veld 4a Hoogezand JO11-1 HFC`15 JO11-1
4 09:16-09:31 v/d Schalie Makelaarsveld 4a Winsum JO11-1 GVAV JO11-2
7 09:32-09:47 v/d Schalie Makelaars veld 4a Oosterparkers JO11-1 HFC`15 JO11-1
9 09:32-09:47 Broekema & Luppen veld 3b GVAV JO11-2 Hoogezand JO11-1
12 09:48-10:03 Broekema & Luppen veld 3b Oosterparkers JO11-1 Winsum JO11-1
15 10:04-10:19 Broekema & Luppen veld 3b HFC`15 JO11-1 GVAV JO11-2
18 10:20-10:35 Broekema & Luppen veld 3b Hoogezand JO11-1 Oosterparkers JO11-1
21 10:36-10:51 Broekema & Luppen veld 3b HFC`15 JO11-1 Winsum JO11-1
23 10:52-11:07 v/d Schalie Makelaars veld 4b GVAV JO11-2 Oosterparkers JO11-1
25 11:08-11:23 v/d Schalie Makelaars veld 4a Winsum JO11-1 Hoogezand JO11-1

O11-pupillen – Poule 20

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
3 09:00-09:15 Broekema & Luppen veld 3b HFC`15 JO11-2 VVK JO11-2
6 09:16-09:31 Broekema & Luppen veld 3b HFC`15 JO11-5 Oosterparkers JO11-2
11 09:48-10:03 v/d Schalie Makelaars veld 4b HFC`15 JO11-5 HFC`15 JO11-2
14 10:04-10:19 v/d Schalie Makelaars veld 4b Oosterparkers JO11-2 VVK JO11-2
17 10:20-10:35 v/d Schalie Makelaars veld 4b HFC`15 JO11-2 Oosterparkers JO11-2
20 10:36-10:51 v/d Schalie Makelaars veld 4b VVK JO11-2 HFC`15 JO11-5

O11-Pupillen – Poule 21

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
2 09:00-09:15 v/d Schalie Makelaars veld 4b HFC`15 JO11-4 HFC`15 JO11-3
5 09:16-09:31 v/d Schalie Makelaars veld 4b GVAV JO11-5 Winsum JO11-4
8 09:32-09:47 v/d Schalie Makelaars veld 4b Hoogezand JO11-4 HFC`15 JO11-3
10 09:48-10:03 v/d Schalie Makelaars veld 4a Winsum JO11-4 HFC`15 JO11-4
13 10:04-10:19 v/d Schalie Makelaars veld 4a Hoogezand JO11-4 GVAV JO11-5
16 10:20-10:35 v/d Schalie Makelaars veld 4a HFC`15 JO11-3 Winsum JO11-4
19 10:36-10:51 v/d Schalie Makelaars veld 4a HFC`15 JO11-4 Hoogezand JO11-4
22 10:52-11:07 v/d Schalie Makelaars veld 4a HFC`15 JO11-3 GVAV JO11-5
24 10:52-11:07 Broekema & Luppen veld 3b Winsum JO11-4 Hoogezand JO11-4
26 11:08-11:23 v/d Schalie Makelaars veld 4b GVAV JO11-5 HFC`15 JO11-4

O12 PUPILLEN

Zondag 16 juni v.a. 9.00 uur

O12-Pupillen – Stadjer.nu Poule 22

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 09:00-09:15 HMB Signaal veld 1A GVAV JO12-2 HFC`15 JO12-1
3 09:16-09:31 HMB Signaal veld 1A HFC`15 JO12-2 Helpman JO12-1
5 09:32-09:47 HMB Signaal veld 1A Helpman JO12-2 HFC`15 JO12-1
7 09:48-10:03 HMB Signaal veld 1A Helpman JO12-1 GVAV JO12-2
9 10:04-10:19 HMB Signaal veld 1A Helpman JO12-2 HFC`15 JO12-2
11 10:20-10:35 HMB Signaal veld 1A HFC`15 JO12-1 Helpman JO12-1
13 10:36-10:51 HMB Signaal veld 1A GVAV JO12-2 Helpman JO12-2
15 10:52-11:07 HMB Signaal veld 1A HFC`15 JO12-1 HFC`15 JO12-2
17 11:08-11:23 HMB Signaal veld 1A Helpman JO12-1 Helpman JO12-2
19 11:24-11:39 HMB Signaal veld 1A HFC`15 JO12-2 GVAV JO12-2

O12-Pupillen – Takel- en bergingsbedrijf Poort  Poule 23

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
2 09:00-09:15 MTN Accountants veld 2A VV Winsum Jo12-2 HFC`15 JO12-3
4 09:16-09:31 MTN Accountants veld 2A HFC`15 JO12-4 Lycurgus JO12-3
6 09:32-09:47 MTN Accountants veld 2A VV Winsum Jo12-2 HFC`15 JO12-4
8 09:48-10:03 MTN Accountants veld 2A Velocitas JO12-3 HFC`15 JO12-3
12 10:20-10:35 MTN Accountants veld 2A Lycurgus JO12-3 VV Winsum Jo12-2
14 10:36-10:51 MTN Accountants veld 2A HFC`15 JO12-3 HFC`15 JO12-4

De medailles voor de jeugdteams JO7 t/m JO12 worden aangeboden door Huisma Bestratingen

huisma bestratingen groningen

O13 PUPILLEN

Zondag 16 juni v.a. 12.00 uur

O13-Pupillen – Hollander IJs Poule 24

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 12:00-12:20 HMB Signaal veld 1 HFC`15 JO13-2 SJO Oldambt JO13-1
3 12:21-12:41 HMB Signaal veld 1 Velocitas JO13-2 FC Assen JO13-6
5 12:42-13:02 HMB Signaal veld 1 FC Assen JO13-6 SJO Oldambt JO13-1
7 13:03-13:23 HMB Signaal veld 1 HFC`15 JO13-2 FC Assen JO13-6
9 13:24-13:44 HMB Signaal veld 1 SJO Oldambt JO13-1 Velocitas JO13-2
11 13:45-14:05 HMB Signaal veld 1 Velocitas JO13-2 HFC`15 JO13-2

O13-Pupillen – Takel- en bergingsbedrijf Poort Poule 25

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
2 12:00-12:20 MTN Accountants veld 2 HFC`15 JO13-3 GVAV JO13-3
4 12:21-12:42 MTN Accountants veld 2 VV Gieten JO13-2 HFC`15 JO13-3
6 12:43-13:03 MTN Accountants veld 2 GVAV JO13-3 VV Gieten JO13-2
8 13:03-13:23 MTN Accountants veld 2 HFC`15 JO13-3 GVAV JO13-3
10 13:24-13:44 MTN Accountants veld 2 VV Gieten JO13-2 HFC`15 JO13-3
12 13:45-14:05 MTN Accountants veld 2 GVAV JO13-3 VV Gieten JO13-2

O19 JUNIOREN

Zondag 16 juni v.a. 12.00 uur

O19-Junioren – Thermonoord Poule 26

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
3 12:00-12:20 v/d Schalie Makelaars veld 4 HFC`15 JO19-2 Oosterparkers JO19-1
6 12:21-12:41 v/d Schalie Makelaars veld 4 VAKO JO19-1 HFC`15 JO19-3
9 12:42-13:02 v/d Schalie Makelaars veld 4 VAKO JO19-1 HFC`15 JO19-2
12 13:03-13:23 v/d Schalie Makelaars veld 4 HFC`15 JO19-3 Oosterparkers JO19-1
14 13:24-13:44 v/d Schalie Makelaars veld 4 HFC`15 JO19-2 HFC`15 JO19-3
18 13:45-14:05 v/d Schalie Makelaars veld 4 Oosterparkers JO19-1 VAKO JO19-1

O13 SELECTIE

Zondag 16 juni v.a. 15.00 uur

O13-SELECTIE – Rijwielzaak Hamstra Poule 27

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
2 15:00-15:20 MTN Accountants veld 2 HFC`15 JO13-1 Helpman JO13-1
4 15:21-15:41 MTN Accountants veld 2 Hoogezand JO13-1 Be Quick JO14-2
6 15:42-16:02 MTN Accountants veld 2 Hoogezand JO13-1 HFC`15 JO13-1
9 16:03-16:23 MTN Accountants veld 2 Be Quick JO14-2 Helpman JO13-1
11 16:24-16:44 MTN Accountants veld 2 HFC`15 JO13-1 Be Quick JO14-2
14 16:45-17:05 MTN Accountants veld 2 Helpman JO13-1 Hoogezand JO13-1

O17/O19 SELECTIE

Zondag 16 juni v.a. 15.00 uur

O17/O19 SELECTIE – Hollander IJS Poule 28

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 15:00-15:20 v/d Schalie makelaars veld 4 VVK JO19-1 HFC`15 JO19-1
5 15:21-15:42 v/d Schalie makelaars veld 4 TLC JO19-2 HFC`15 JO19-1
8 15:43-16:03 v/d Schalie makelaars veld 4 TLC JO19-2 HFC`15 JO17-1
12 16:04-16:24 v/d Schalie makelaars veld 4 VVK JO19-1 TLC JO19-2
13 16:25-16:45 v/d Schalie makelaars veld 4 HFC`15 JO19-1 HFC`15 JO17-1
16 16.45-17:05 v/d Schalie makelaars veld 4 HFC`15 JO17-1 VVK JO19-1