Hello, Welcome to Specular Mega Bundle Theme

Indeling poules en speelschema zaterdag 11 juni

Zaterdag 11 juni 9.00 – 11.30 uur
Poule 4 JO7-1 poule 5 JO7-2
HFC’15 JO7-1 HFC’15 JO7-2
FC Assen JO7-1 Be Quick JO7 geel
Be Quick JO7 rood SC Loppersum JO7-1
ACV JO7-1 HFC’15 JO7-3
Lycurgus JO7-1 Lycurgus JO7-2
Veld 1A HMB Signaal Veld 1B HMB Signaal
9.00-9.14 HFC JO7-1 FC Assen JO7-1 9.00-9.14 HFC JO7-2 Be Quick JO7 geel
9.15-9.29 Be Quick JO7 rood ACV JO7-1 9.15-9.29 Loppersum JO7-1 HFC JO7-3
9.30-9.44 Lycurgus JO7-1 HFC JO7-1 9.30-9.44 Lycurgus JO7-2 HFC JO7-2
9.45-9.59 FC Assen JO7-1 Be Quick JO7 rood 9.45-9.59 Be Quick JO7 geel Loppersum JO7-1
10.00-10.14 ACV JO7-1 Lycurgus JO7-1 10.00-10.14 HFC JO7-3 Lycurgus JO7-2
10.15-10.29 HFC JO7-1 Be Quick JO7 rood 10.15-10.29 HFC JO7-2 Loppersum JO7-1
10.30-10.44 FC Assen JO7-1 ACV JO7-1 10.30-10.44 Be Quick JO7 geel HFC JO7-3
10.45-10.59 Lycurgus JO7-1 Be Quick JO7 rood 10.45-10.59 Lycurgus JO7-2 Loppersum JO7-1
11.00-11.14 HFC JO7-1 ACV JO7-1 11.00-11.14 HFC JO7-2 HFC JO7-3
11.15-11.29 FC Assen JO7-1 Lycurgus JO7-1 11.15-11.29 Be Quick JO7 geel Lycurgus JO7-2
poule 7 JO8-1 poule 8 JO 8-2
HFC’15 JO8-1 HFC’15 JO8-2
vv Engelbert JO8-1 LTC JO8-3
HS’88 JO8-1 VV Zuidhorn JO8-3
Lycurgus JO8-1 Lycurgus JO8-4
GVAV Rapiditas JO8-1 VV Niekerk JO8-1
Veld 2A1 Makelaardij John Schokker Veld 2A2 Makelaardij John Schokker
9.00-9.14 HFC JO8-1 Engelbert JO8-1 9.00-9.14 HFC JO8-2 LTC JO8-3
9.15-9.29 HS ’88 JO8-1 Lycurgus JO8-1 9.15-9.29 Zuidhorn JO8-3 Lycurgus JO8-4
9.30-9.44 GVAV JO8-1 HFC JO8-1 9.30-9.44 vv Niekerk JO8-1 HFC JO8-2
9.45-9.59 Engelbert JO8-1 HS ’88 JO8-1 9.45-9.59 LTC JO8-3 Zuidhorn JO8-3
10.00-10.14 Lycurgus JO8-1 GVAV JO8-1 10.00-10.14 Lycurgus JO8-4 vv Niekerk JO8-1
10.15-10.29 HFC JO8-1 HS ’88 JO8-1 10.15-10.29 HFC JO8-2 Zuidhorn JO8-3
10.30-10.44 Engelbert JO8-1 Lycurgus JO8-1 10.30-10.44 LTC JO8-3 Lycurgus JO8-4
10.45-10.59 GVAV JO8-1 HS ’88 JO8-1 10.45-10.59 vv Niekerk JO8-1 Zuidhorn JO8-3
11.00-11.14 HFC JO8-1 Lycurgus JO8-1 11.00-11.14 HFC JO8-2 Lycurgus JO8-4
11.15-11.29 Engelbert JO8-1 GVAV JO8-1 11.15-11.29 LTC JO8-3 vv Niekerk JO8-1
poule 9 JO8-3
HFC’15 JO8-3
LTC JO8-4
Lycurgus JO8-5
Gorecht JO8-3
Groninger boys JO8-3
Veld 2B1 Makelaardij John Schokker
9.00-9.14 HFC JO8-3 LTC JO8-4
9.15-9.29 Lycurgus JO8-5 Gorecht JO8-3
9.30-9.44 Groninger Boys JO8-1 HFC JO8-3
9.45-9.59 LTC JO8-4 Lycurgus JO8-5
10.00-10.14 Gorecht JO8-3 Groninger Boys JO8-1
10.15-10.29 HFC JO8-3 Lycurgus JO8-5
10.30-10.44 LTC JO8-4 Gorecht JO8-3
10.45-10.59 Groninger Boys JO8-1 Lycurgus JO8-5
11.00-11.14 HFC JO8-3 Gorecht JO8-3
11.15-11.29 LTC JO8-4 Groninger Boys JO8-1
poule 10 JO9-1 poule 11 JO9-2
HFC’15 JO9-1 HFC’15 JO9-2
NEC Delfzijk JO9-1 LTC JO9-2
Actief JO9-1 Marum JO9-1
SJO Coendersborg VV Drachten JO9-1
Lycurgus JO9-1 VV Winsum JO9-1
Veld 3A1 Broekema en Luppen Veld 3A2 Broekema en Luppen
9.00-9.14 HFC JO9-1 NEC Delfzijl JO9-1 9.00-9.14 HFC JO9-2 LTC JO9-2
9.15-9.29 Actief JO9-1 Coendersborg JO9-1 9.15-9.29 Marum JO9-1 Drachten JO9-1
9.30-9.44 Lycurgus JO9-1 HFC JO9-1 9.30-9.44 Winsum JO9-1 HFC JO9-2
9.45-9.59 NEC Delfzijl JO9-1 Actief JO9-1 9.45-9.59 LTC JO9-2 Marum JO9-1
10.00-10.14 Coendersborg JO9-1 Lycurgus JO9-1 10.00-10.14 Drachten JO9-1 Winsum JO9-1
10.15-10.29 HFC JO9-1 Actief JO9-1 10.15-10.29 HFC JO9-2 Marum JO9-1
10.30-10.44 NEC Delfzijl JO9-1 Coendersborg JO9-1 10.30-10.44 LTC JO9-2 Drachten JO9-1
10.45-10.59 Lycurgus JO9-1 Actief JO9-1 10.45-10.59 Winsum JO9-1 Marum JO9-1
11.00-11.14 HFC JO9-1 Coendersborg JO9-1 11.00-11.14 HFC JO9-2 Drachten JO9-1
11.15-11.29 NEC Delfzijl JO9-1 Lycurgus JO9-1 11.15-11.29 LTC JO9-2 Winsum JO9-1
poule 12 JO9-3
HFC’15 JO9-3
LTC JO9-3
FC Assen JO9-4
FC Assen JO9-3
FC Lewenborg JO9-2
Veld 3B1 Broekema en Luppen
9.00-9.14 HFC JO9-3 LTC JO9-3
9.15-9.29 FC Assen JO9-4 FC Assen JO9-3
9.30-9.44 Lewenborg JO9-2 HFC JO9-3
9.45-9.59 LTC JO9-3 FC Assen JO9-4
10.00-10.14 FC Assen JO9-3 Lewenborg JO9-2
10.15-10.29 HFC JO9-3 FC Assen JO9-4
10.30-10.44 LTC JO9-3 FC Assen JO9-3
10.45-10.59 Lewenborg JO9-2 FC Assen JO9-4
11.00-11.14 HFC JO9-3 FC Assen JO9-3
11.15-11.29 LTC JO9-3 Lewenborg JO9-2
poule 13 JO10-1 poule 14 JO10-2
HFC’15 JO10-1 HFC’15 JO10-2
vv Wildervank JO10-1 Be Quick JO10 blauw
GRC Groningen JO10-1 Be Quick JO10 groen
Be Quick JO10 wit Gorecht JO10-1
LAC Frisia JO10-2 LAC Frisia JO10-1
Veld 4A1 Van der Schalie makelaars Veld 4A2 Van der Schalie makelaars
9.00-9.14 HFC JO10-1 vv Wildervank JO10-1 9.00-9.14 HFC JO10-2 Be Quick JO10 groen
9.15-9.29 GRC Groningen JO10-1 Be Quick JO10 wit 9.15-9.29 Be Quick JO10 blauw Gorecht JO10-1
9.30-9.44 LAC Frisia JO10-2 HFC JO10-1 9.30-9.44 LAC Frisia JO10-1 HFC JO10-2
9.45-9.59 vv Wildervank JO10-1 GRC Groningen JO10-1 9.45-9.59 Be Quick JO10 groen Be Quick JO10 blauw
10.00-10.14 Be Quick JO10 wit LAC Frisia JO10-2 10.00-10.14 Gorecht JO10-1 LAC Frisia JO10-1
10.15-10.29 HFC JO10-1 GRC Groningen JO10-1 10.15-10.29 HFC JO10-2 Be Quick JO10 blauw
10.30-10.44 vv Wildervank JO10-1 Be Quick JO10 wit 10.30-10.44 Be Quick JO10 groen Gorecht JO10-1
10.45-10.59 LAC Frisia JO10-2 GRC Groningen JO10-1 10.45-10.59 LAC Frisia JO10-1 Be Quick JO10 blauw
11.00-11.14 HFC JO10-1 Be Quick JO10 wit 11.00-11.14 HFC JO10-2 Gorecht JO10-1
11.15-11.29 vv Wildervank JO10-1 LAC Frisia JO10-2 11.15-11.29 Be Quick JO10 groen LAC Frisia JO10-1
poule 15 JO10-3
HFC’15 JO10-3
LTC JO10-4
LTC JO10-5
Lycurgus JO10-5
Zuidhorn JO10-2
Veld 4B1 Van der Schalie makelaars
9.00-9.14 HFC JO10-3 LTC JO10-4
9.15-9.29 LTC JO10-5 Lycurgus JO10-5
9.30-9.44 Zuidhorn JO10-2 HFC JO10-3
9.45-9.59 LTC JO10-4 LTC JO10-5
10.00-10.14 Lycurgus JO10-5 Zuidhorn JO10-2
10.15-10.29 HFC JO10-3 LTC JO10-5
10.30-10.44 LTC JO10-4 Lycurgus JO10-5
10.45-10.59 Zuidhorn JO10-2 LTC JO10-5
11.00-11.14 HFC JO10-3 Lycurgus JO10-5
11.15-11.29 LTC JO10-4 Zuidhorn JO10-2
Zaterdag 11 juni van 11.50-15.10 uur
poule 16 JO11-1 poule 17 JO11-2
HFC’15 JO11-1 HFC’15 JO11-2
LTC JO11-1 LTC JO11-5
Hoogezand JO11-1 GVAV JO11-3
Lycurgus JO11-1 Asser boys JO11-1
FC Lewenborg JO11-3 VV Niekerk JO11-1
Veld 1A HMB Signaal Veld 1B HMB Signaal
11.50-12.09 HFC JO11-1 LTC JO11-1 11.50-12.09 HFC JO11-2 LTC JO11-5
12.10-12.29 Hoogezand JO11-1 Lycurgus JO11-1 12.10-12.29 GVAV JO11-3 Asser Boys JO11-1
12.30-12.49 Lewenborg JO11-3 HFC JO11-1 12.30-12.49 vv Niekerk JO11-1 HFC JO11-2
12.50-13.09 LTC JO11-1 Hoogezand JO11-1 12.50-13.09 LTC JO11-5 GVAV JO11-3
13.10-13.29 Lycurgus JO11-1 Lewenborg JO11-3 13.10-13.29 Asser Boys JO11-1 vv Niekerk JO11-1
13.30-13.49 HFC JO11-1 Hoogezand JO11-1 13.30-13.49 HFC JO11-2 GVAV JO11-3
13.50-14.09 LTC JO11-1 Lycurgus JO11-1 13.50-14.09 LTC JO11-5 Asser Boys JO11-1
14.10-14.29 Lewenborg JO11-3 Hoogezand JO11-1 14.10-14.29 vv Niekerk JO11-1 GVAV JO11-3
14.30-14.49 HFC JO11-1 Lycurgus JO11-1 14.30-14.49 HFC JO11-2 Asser Boys JO11-1
14.50-15.09 LTC JO11-1 Lewenborg JO11-3 14.50-15.09 LTC JO11-5 vv Niekerk JO11-1
poule 18 JO11-3 poule 19 JO11-4
HFC’15 JO11-3 HFC’15 JO11-4
Loppersum JO11-1 SV Lycurgus JO11-3
SV Lycurgus JO11-6 Coendersborg JO11-2
VV Niekerk JO11-2 SC Stadspark JO11-1
SC Stadspark JO11-2 Groninger Boys JO11-1
Veld 2A Makelaardij John Schokker Veld 2B Makelaardij John Schokker
11.50-12.09 HFC JO11-3JM Loppersum JO11-1 11.50-12.09 HFC JO11-4 Lycurgus JO11-3
12.10-12.29 Lycurgus JO11-6 vv Niekerk JO11-1 12.10-12.29 Coendersborg JO11-2 sc Stadspark JO11-1
12.30-12.49 sc Stadspark Jo11-2 HFC JO11-3JM 12.30-12.49 Groninger Boys Jo11-1 HFC JO11-4
12.50-13.09 Loppersum JO11-1 Lycurgus JO11-6 12.50-13.09 Lycurgus JO11-3 Coendersborg JO11-2
13.10-13.29 vv Niekerk JO11-1 sc Stadspark Jo11-2 13.10-13.29 sc Stadspark JO11-1 Groninger Boys Jo11-1
13.30-13.49 HFC JO11-3JM Lycurgus JO11-6 13.30-13.49 HFC JO11-4 Coendersborg JO11-2
13.50-14.09 Loppersum JO11-1 vv Niekerk JO11-1 13.50-14.09 Lycurgus JO11-3 sc Stadspark JO11-1
14.10-14.29 sc Stadspark Jo11-2 Lycurgus JO11-6 14.10-14.29 Groninger Boys Jo11-1 Coendersborg JO11-2
14.30-14.49 HFC JO11-3JM sc Stadspark Jo11-2 14.30-14.49 HFC JO11-4 sc Stadspark JO11-1
14.50-15.09 Loppersum JO11-1 vv Niekerk JO11-1 14.50-15.09 Lycurgus JO11-3 Groninger Boys Jo11-1
poule 20 JO12-1 Takel- en bergingsbedrijf Poort poule 21 JO12-2 Hollander ijs
HFC’15 JO12-1 HFC’15 JO12-2
Heracliden JO12-1 vv Winsum JO12-2
Coendersborg JO12-1 vv Zuidhorn JO12-2
FC Assen JO12-1 SV Marum JO11-1
Veendam 1894 JO12-2
Veld 4A Van der Schalie makelaars Veld 4B Van der Schalie makelaars
11.50-12.09 HFC JO12-1 Heracliden JO12-1 11.50-12.09 HFC JO12-2 vv Winsum JO12-2
12.10-12.29 Coendersborg JO12-1 FC Assen JO12-1 12.10-12.29 Zuidhorn JO12-2 Marum JO11-1
12.30-12.49 HFC JO12-1 Coendersborg JO12-1 12.30-12.49 Veendam 1894 JO12-2 HFC JO12-2
12.50-13.09 Heracliden JO12-1 FC Assen JO12-1 12.50-13.09 vv Winsum JO12-2 vv Zuidhorn JO12-2
13.10-13.29 HFC JO12-1 FC Assen JO12-1 13.10-13.29 Marum JO11-1 Veendam 1894 JO12-2
13.30-13.49 Heracliden JO12-1 Coendersborg JO12-1 13.30-13.49 HFC’15 JO12-2 Zuidhorn JO12-2
13.50-14.09 vv Winsum JO12-2 SV Marum JO11-1
14.10-14.29 Veendam 1894 JO12-2 vv Zuidhorn JO12-2
14.30-14.49 HFC’15 JO12-2 SV Marum JO11-1
14.50-15.09 vv Winsum JO12-2 Veendam 1894 JO12-2
poule 22 JO12-3 Bouwadviesbureau Raatjes
HFC’15 JO12-3
Heracliden JO12-2
Coendersborg JO12-2
GRC JO11-2
Groninger boys JO12-1
Veld 3A Broekema en Luppen
11.50-12.09 HFC JO12-3 Heracliden JO12-2
12.10-12.29 Coendersborg JO12-2 GRC Groningen JO11-3
12.30-12.49 Groninger boys JO12-1 HFC’15 JO12-3
12.50-13.09 Heracliden JO12-2 Coendersborg JO12-2
13.10-13.29 GRC JO11-2 Groninger boys JO12-1
13.30-13.49 HFC’15 JO12-3 Coendersborg JO12-2
13.50-14.09 Heracliden JO12-2 GRC JO11-2
14.10-14.29 Groninger boys JO12-1 Coendersborg JO12-2
14.30-14.49 HFC’15 JO12-3 GRC JO11-2
14.50-15.09 Heracliden JO12-2 Groninger boys JO12-1
Zaterdag 11 juni van 15.30 – 18.50 uur
poule 23 JO17-1 Bouwadviesbureau Raatjes poule 24 JO17-2 Hollander ijs
HFC’15 JO17-1 HFC’15 JO17-2
Helpman JO17-1 Helpman JO17-2
Leovardia JO17-1 Lycurgus JO17-2
Achilles 1894 JO17-1 vv Engelbert JO17-1
GVAV JO17-2 VC Trynwalden JO17-1
Veld 4 Van der Schalie makelaars Veld 2 Makelaardij John Schokker
15.30-15.49 HFC’15 JO17-1 Helpman JO17-1 15.30-15.49 HFC’15 JO17-2 Helpman JO17-2
15.50-16.09 Leovardia JO17-1 Achilles 1894 JO17-1 15.50-16.09 Lycurgus JO17-2 Engelbert JO17-1
16.10-16.29 GVAV JO17-2 HFC’15 JO17-1 16.10-16.29 VC Trynwalden JO17-1 HFC’15 JO17-2
16.30-16.49 Helpman JO17-1 Leovardia JO17-1 16.30-16.49 Helpman JO17-2 Lycurgus JO17-2
16.50-17.09 Achilles 1894 JO17-1 GVAV JO17-2 16.50-17.09 Engelbert JO17-1 VC Trynwalden JO17-1
17.10-17.29 HFC’15 JO17-1 Leovardia JO17-1 17.10-17.29 HFC’15 JO17-2 Lycurgus JO17-2
17.30-17.49 Helpman JO17-1 Achilles 1894 JO17-1 17.30-17.49 Helpman JO17-2 Engelbert JO17-1
17.50-18.09 GVAV JO17-2 Leovardia JO17-1 17.50-18.09 VC Trynwalden JO17-1 Lycurgus JO17-2
18.10 -18.29 HFC’15 JO17-1 Achilles 1894 JO17-1 18.10 -18.29 HFC’15 JO17-2 Engelbert JO17-1
18.30-18.49 Helpman JO17-1 GVAV JO17-2 18.30-18.49 Helpman JO17-2 VC Trynwalden JO17-1
poule 25 JO17-3 Takel- en bergingsbedrijf Poort poule 26 JO17-4 Jan de Bandenman
HFC’15 JO17-3 HFC’15 JO17-4
VV Kollum JO17-2 Zuidhorn JO17-4
Wilper boys JO17-1 Gomos JO17-1
Zuidhorn JO17-3
Veld 1 HMB Signaal Veld 3 Broekema en Luppen
15.30-15.49 HFC’15 JO17-3 Kollum JO17-2 15.30-15.49 HFC’15 JO17-4 Zuidhorn JO17-3
15.50-16.09 de Wilper Boys JO17-1 Zuidhorn JO17-3 15.50-16.09 Gomos JO17-1 HFC’15 JO17-4
16.10-16.29 HFC’15 JO17-3 de Wilper Boys JO17-1 16.10-16.29 Zuidhorn JO17-3 Gomos JO17-1
16.30-16.49 Kollum JO17-2 Zuidhorn JO17-3 16.30-16.49 HFC’15 JO17-4 Zuidhorn JO17-3
16.50-17.09 HFC’15 JO17-3 Zuidhorn JO17-3 16.50-17.09 Gomos JO17-1 HFC’15 JO17-4
17.10-17.29 Kollum JO17-2 de Wilper Boys JO17-1 17.10-17.29 Zuidhorn JO17-3 Gomos JO17-1