Speelschema zaterdag

O7 PUPILLEN

Zaterdag 15 juni v.a. 09.00 uur

O7-pupillen – Poule 1

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 09:00-09:15 HMB Signaal veld 1a1 HFC`15 JO7-1 Lycurgus JO7-1
4 09:16-09:31 HMB Signaal veld 1a1 Be Quick JO7-1 HFC`15 JO7-2
7 09:32-09:47 HMB Signaal veld 1a1 Be Quick JO7-1 HFC`15 JO7-1
10 09:48-10:03 HMB Signaal veld 1a1 HFC`15 JO7-2 Lycurgus JO7-1
13 10:04-10:19 HMB Signaal veld 1a1 HFC`15 JO7-1 HFC`15 JO7-2
16 10:20-10:35 HMB Signaal veld 1a1 Lycurgus JO7-1 Be Quick JO7-1

O7-pupillen – Poule 2

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
2 09:00-09:15 HMB Signaal veld 1b1 HFC`15 JO7-3 Lycurgus JO7-2
5 09:16-09:31 HMB Signaal veld 1b1 Velocitas JO7-3 HFC`15 JO7-4
8 09:32-09:47 HMB Signaal veld 1b1 Velocitas JO7-3 HFC`15 JO7-3
11 09:48-10:03 HMB Signaal veld 1b1 HFC`15 JO7-4 Lycurgus JO7-2
14 10:04-10:19 HMB Signaal veld 1b1 HFC`15 JO7-3 HFC`15 JO7-4
17 10:20-10:35 HMB Signaal veld 1b1 Lycurgus JO7-2 Velocitas JO7-3

O7-pupillen – Poule 3

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
3 09:00-09:15 HMB Signaal veld 1a2 HFC`15 JO7-5 Lycurgus JO7-3
6 09:16-09:31 HMB Signaal veld 1a2 Velocitas JO7-4 Zuidhorn JO7-3
9 09:32-09:47 HMB Signaal veld 1a2 Velocitas JO7-4 HFC`15 JO7-5
12 09:48-10:03 HMB Signaal veld 1a2 Zuidhorn JO7-3 Lycurgus JO7-3
15 10:04-10:19 HMB Signaal veld 1a2 HFC`15 JO7-5 Zuidhorn JO7-3
18 10:20-10:35 HMB Signaal veld 1a2 Lycurgus JO7-3 Velocitas JO7-4

O8 PUPILLEN

Zaterdag 15 juni v.a. 09.00 uur

O8-pupillen – Poule 4

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
2 09:00-09:15 MTN accountants veld 2a2 HFC`15 JO8-1 Helpman JO8-1
6 09:16-09:31 MTN accountants veld 2a2 Velocitas JO8-1 GRC Groningen JO8-2
10 09:32-09:47 MTN accountants veld 2a2 Velocitas JO8-1 HFC`15 JO8-1
14 09:48-10:03 MTN accountants veld 2a2 GRC Groningen JO8-2 Helpman JO8-1
18 10:04-10:19 MTN accountants veld 2a2 HFC`15 JO8-1 GRC Groningen JO8-2
22 10:20-10:35 MTN accountants veld 2a2 Helpman JO8-1 Velocitas JO8-1

O8-pupillen – Poule 5

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
3 09:00-09:15 MTN accountants veld 2b1 HFC`15 JO8-2 VV Winsum JO8-2
7 09:16-09:31 MTN accountants veld 2b1 Lycurgus JO8-2 VV Glimmen JO8-1
11 09:32-09:47 MTN accountants veld 2b1 Lycurgus JO8-2 HFC`15 JO8-2
15 09:48-10:03 MTN accountants veld 2b1 VV Glimmen JO8-1 VV Winsum JO8-2
19 10:04-10:19 MTN accountants veld 2b1 HFC`15 JO8-2 VV Glimmen JO8-1
23 10:20-10:35 MTN accountants veld 2b1 VV Winsum JO8-2 Lycurgus JO8-2

O8-pupillen – Poule 6

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 09:00-09:15 MTN accountants veld 2a1 DIO Groningen JO8-1 HFC`15 JO8-3
5 09:16-09:31 MTN accountants veld 2a1 Lycurgus JO8-4 VV Winsum JO8-3
9 09:32-09:47 MTN accountants veld 2a1 HFC`15 JO8-4 HFC`15 JO8-3
13 09:48-10:03 MTN accountants veld 2a1 VV Winsum JO8-3 DIO Groningen JO8-1
16 09:48-10:03 MTN accountants veld 2b2 HFC`15 JO8-4 Lycurgus JO8-4
17 10:04-10:19 MTN accountants veld 2a1 HFC`15 JO8-3 VV Winsum JO8-3
21 10:20-10:35 MTN accountants veld 2a1 DIO Groningen JO8-1 HFC`15 JO8-4
25 10:36-10:51 MTN accountants veld 2a1 HFC`15 JO8-3 Lycurgus JO8-4
26 10:36-10:51 MTN accountants veld 2a2 VV Winsum JO8-3 HFC`15 JO8-4
28 10:52-11:07 MTN accountants veld 2a1 Lycurgus JO8-4 DIO Groningen JO8-1

O8-pupillen – Poule 7

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
4 09:00-09:15 MTN accountants veld 2b2 HFC`15 JO8-5 Lycurgus JO8-5
8 09:16-09:31 MTN accountants veld 2b2 Marum JO8-1 Be Quick JO8-3
12 09:32-09:47 MTN accountants veld 2b2 Marum JO8-1 HFC`15 JO8-5
20 10:04-10:19 MTN accountants veld 2b2 Be Quick JO8-3 Lycurgus JO8-5
24 10:20-10:35 MTN accountants veld 2b2 HFC`15 JO8-5 Be Quick JO8-3
27 10:36-10:51 MTN accountants veld 2b2 Lycurgus JO8-5 Marum JO8-1

O9 PUPILLEN

Zaterdag 15 juni v.a. 09.00 uur

O9-pupillen – Poule 8

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 09:00-09:15 Broekema & Luppen veld  3b1 HFC`15 JO9-1 GVAV JO9-1
2 09:18-09:33 Broekema & Luppen veld  3b1 HFC`15 JO9-2 Oosterparkers JO9-2
3 09:36-09:51 Broekema & Luppen veld  3b1 HFC`15 JO9-2 HFC`15 JO9-1
4 09:54-10:09 Broekema & Luppen veld  3b1 Oosterparkers JO9-2 GVAV JO9-1
5 10:12-10:27 Broekema & Luppen veld  3b1 HFC`15 JO9-1 Oosterparkers JO9-2
6 10:30-10:45 Broekema & Luppen veld  3b1 GVAV JO9-1 HFC`15 JO9-2

O9-pupillen – Poule 9

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 09:00-09:15 Broekema & Luppen veld 3a1 HFC`15 JO9-3 VV Peize JO9-2
4 09:16-09:31 Broekema & Luppen veld 3a1 Lycurgus JO9-3 BBC JO8-1
6 09:32-09:47 Broekema & Luppen veld 3a1 Lycurgus JO9-3 HFC`15 JO9-3
8 09:48-10:03 Broekema & Luppen veld 3a1 BBC JO8-1 VV Peize JO9-2
12 10:04-10:19 Broekema & Luppen veld 3a1 VV Peize JO9-2 Lycurgus JO9-3
15 10:20-10:35 Broekema & Luppen veld 3a1 HFC`15 JO9-3 BBC JO8-1

O9-pupillen – Poule 10

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
2 09:00-09:15 Broekema & Luppen veld 3a2 HFC`15 JO9-4 VV Winsum JO9-3
5 09:16-09:31 Broekema & Luppen veld 3a2 Be Quick JO9-4 Lycurgus JO9-5
9 09:32-09:47 Broekema & Luppen veld 3a2 Lycurgus JO9-5 VV Winsum JO9-3
11 09:48-10:03 Broekema & Luppen veld 3a2 HFC`15 JO9-4 Lycurgus JO9-5
13 10:04-10:19 Broekema & Luppen veld 3a2 VV Winsum JO9-3 Be Quick JO9-4
14 10:20-10:35 Broekema & Luppen veld 3a2 Be Quick JO9-4 HFC`15 JO9-4

O10 PUPILLEN

Zaterdag 15 juni v.a. 09.00 uur

O10-pupillen – Hollander IJs Poule 11

3 09:00-09:15 v/d Schalie Makelaars veld 4b1 HFC`15 JO10-2 Helpman JO10-2
9 09:16-09:31 v/d Schalie Makelaars veld 4b1 DIO Groningen JO10-1 HFC`15 JO10-2
13 09:32-09:47 v/d Schalie Makelaars veld 4b1 Helpman JO10-2 DIO Groningen JO10-1
09:48-10:03 v/d Schalie Makelaars veld 4b1 HFC`15 JO10-2 Helpman JO10-2
10:04-10:19 v/d Schalie Makelaars veld 4b1 DIO Groningen JO10-1 HFC`15 JO10-2
10:20-10:35 v/d Schalie Makelaars veld 4b1 Helpman JO10-2 DIO Groningen JO10-1

O10-pupillen – Takel- en bergingsbedrijf Poort Poule 12

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 09:00-09:15 v/d Schalie Makelaars veld 4b1 HFC`15 JO10-3 Lycurgus JO10-4
2 09:00-09:15 v/d Schalie Makelaars veld 4a2 Helpman JO10-5 DIO Groningen JO10-2
3 09:16-09:31 v/d Schalie Makelaars veld 4a1 HFC`15 JO10-4 DIO Groningen JO10-3
4 09:16-09:31 v/d Schalie Makelaars veld 4a2 Helpman JO10-5 HFC`15 JO10-3
5 09:32-09:47 v/d Schalie Makelaars veld 4a2 DIO Groningen JO10-3 Lycurgus JO10-4
6 09:48-10:03 v/d Schalie Makelaars veld 4a1 HFC`15 JO10-4 Helpman JO10-5
7 09:48-10:03 v/d Schalie Makelaars veld 4a2 DIO Groningen JO10-3 DIO Groningen JO10-2
8 10:04-10:19 v/d Schalie Makelaars veld 4a1 Lycurgus JO10-4 Helpman JO10-5
9 10:20-10:35 v/d Schalie Makelaars veld 4a1 HFC`15 JO10-3 DIO Groningen JO10-3
10 10:20-10:35 v/d Schalie Makelaars veld 4a2 DIO Groningen JO10-2 HFC`15 JO10-4
11 10:36-10:51 v/d Schalie Makelaars veld 4a1 HFC`15 JO10-3 DIO Groningen JO10-2
12 10:36-10:51 v/d Schalie Makelaars veld 4a2 Lycurgus JO10-4 HFC`15 JO10-4
13 10:52-11:07 v/d Schalie Makelaars veld 4a1 Helpman JO10-5 DIO Groningen JO10-3
14 10:52-11:07 v/d Schalie Makelaars veld 4a2 DIO Groningen JO10-2 Lycurgus JO10-4
15 11:08-11:23 v/d Schalie Makelaars veld 4a1 HFC`15 JO10-4 HFC`15 JO10-3

De medailles voor de jeugdteams JO7 t/m JO12 worden aangeboden door Huisma Bestratingen

huisma bestratingen groningen

O15 JUNIOREN

Zaterdag 15 juni v.a. 11.45 uur

O15-junioren – Thermonoord Poule 13

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 11:45-12:05 Broekema & Luppen veld 3 VEV`67 JO15-2 HFC`15 JO15-2
4 12:06-12:26 Broekema & Luppen veld 3 Velocitas JO15-1 BTC JO15-1
7 12:27-12:47 Broekema & Luppen veld 3 Gomos JO15-1 HFC`15 JO15-2
9 12:27-12:47 MTN accountants veld 2 BTC JO15-1 VEV`67 JO15-2
12 12:48-13:08 MTN accountants veld 2 Gomos JO15-1 Velocitas JO15-1
15 13:09-13:29 MTN accountants veld 2 HFC`15 JO15-2 BTC JO15-1
18 13:30-13:50 MTN accountants veld 2 VEV`67 JO15-2 Gomos JO15-1
21 13:51-14:11 MTN accountants veld 2 HFC`15 JO15-2 Velocitas JO15-1
23 14:12-14:32 HMB Signaal veld 1 BTC JO15-1 Gomos JO15-1
24 14:12-14:32 MTN accountants veld 2 Velocitas JO15-1 VEV`67 JO15-2

O15-junioren – Stadjer.nu Poule 14

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
2 11:45-12:05 HMB Signaal veld 1 DVC AppingedamJO15-2 HFC`15 JO15-3
5 12:06-12:26 HMB Signaal veld 1 Helpman JO15-2 Harkstede JO15-1
8 12:27-12:47 HMB Signaal veld 1 VV Hoogezand JO15-2 HFC`15 JO15-3
10 12:48-13:08 Broekema & Luppen veld 3 Harkstede JO15-1 DVC AppingedamJO15-2
13 13:09-13:29 Broekema & Luppen veld 3 VV Hoogezand JO15-2 Helpman JO15-2
16 13:30-13:50 Broekema & Luppen veld 3 HFC`15 JO15-3 Harkstede JO15-1
19 13:51-14:11 Broekema & Luppen veld 3 DVC AppingedamJO15-2 VV Hoogezand JO15-2
22 14:12-14:32 Broekema & Luppen veld 3 HFC`15 JO15-3 Helpman JO15-2
25 14:33-14:53 Broekema & Luppen veld 3 Harkstede JO15-1 VV Hoogezand JO15-2
26 14:33-14:53 HMB Signaal veld 1 Helpman JO15-2 DVC AppingedamJO15-2

O15-junioren – Rijwielzaak Hamstra Poule 15

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
3 11:45-12:05 MTN accountants veld 2 HFC`15 JO15-4 VV Actief JO15-3
6 12:06-12:26 MTN accountants veld 2 VV Heerenveen JO15-5 HFC`15 JO15-4
11 12:48-13:08 HBM Signaal veld 1 VV Actief JO15-3 VV Heerenveen JO15-5
14 13:09-13:29 HBM Signaal veld 1 HFC`15 JO15-4 VV Actief JO15-3
17 13:30-13:50 HBM Signaal veld 1 VV Heerenveen JO15-5 HFC`15 JO15-4
20 13:51-14:11 HBM Signaal veld 1 VV Actief JO15-3 VV Heerenveen JO15-5

O17 JUNIOREN

Zaterdag 15 juni v.a. 15.15 uur

O17-junioren – Hollander IJs Poule 16

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
2 15:15-15:35 HMB Signaal veld 1 HFC`15 JO17-2 Lycurgus JO17-2
5 15:36-15:56 HMB Signaal veld 1 Be Quick JO17-4 Veendam1894 JO17-2
8 15:57-16:17 HMB Signaal veld 1 Be Quick JO17-4 HFC`15 JO17-2
11 16:18-16:38 HMB Signaal veld 1 Veendam1894 JO17-2 Lycurgus JO17-2
13 16:39-16:59 Broekema & Luppen veld 3 HFC`15 JO17-2 Veendam1894 JO17-2
16 17:00-17:20 Broekema & Luppen veld 3 Lycurgus JO17-2 Be Quick JO17-4

O17-junioren – Takel- en bergingsbedrijf Poort Poule 17

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
3 15:15-15:35 MTN accountants veld 2 HFC`15 JO17-3 Helpman JO17-4
6 15:36-15:56 MTN accountants veld 2 Lycurgus JO17-3 HFC`15 JO17-3
9 15:57-16:17 MTN accountants veld 2 Helpman JO17-4 Lycurgus JO17-3
14 16:39-16:59 HBM Signaal veld 1 HFC`15 JO17-3 Helpman JO17-4
17 17:00-17:20 HBM Signaal veld 1 Lycurgus JO17-3 HFC`15 JO17-3
20 17:21-17:41 HBM Signaal veld 1 Helpman JO17-4 Lycurgus JO17-3

O17-junioren – Zeefdrukkerij Pesman Poule 18

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 15:15-15:35 Broekema & Luppen veld 3 Lewenborg JO17-3 HFC`15 JO17-4
4 15:36-15:56 Broekema & Luppen veld 3 ONS Sneek JO17-2 LTC JO17-3
7 15:57-16:17 Broekema & Luppen veld 3 VV Peize JO17-3 HFC`15 JO17-4
10 16:18-16:38 Broekema & Luppen veld 3 LTC JO17-3 Lewenborg JO17-3
12 16:18-16:38 MTN accountants veld 2 VV Peize JO17-3 ONS Sneek JO17-2
15 16:39-16:59 MTN accountants veld 2 HFC`15 JO17-4 LTC JO17-3
18 17:00-17:20 MTN accountants veld 2 Lewenborg JO17-3 VV Peize JO17-3
19 17:21-17:41 Broekema & Luppen veld 3 HFC`15 JO17-4 ONS Sneek JO17-2
21 17:21-17:41 MTN accountants veld 2 LTC JO17-3 VV Peize JO17-3
22 17:42-18:02 Broekema & Luppen veld 3 ONS Sneek JO17-2 Lewenborg JO17-3